Powiat choszczeński serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej

alt

Powiat Choszczeński zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej, położonej w Choszcznie przy ul. Polnej 5. Ten nowoczesny i znakomicie wyposażony obiekt umożliwia organizację wszelkiego rodzaju imprez sportowych na najwyższym poziomie.

Hala posiada idealne warunki do organizacji meczów siatkówki, piłki nożnej, tenisa, badmintona i piłki ręcznej, a także uprawiania dyscyplin sportowych takich jak zapasy, judo, gimnastyka sportowa czy akrobatyka.  Usytuowanie obiektu umożliwia łatwy dojazd z drogi wojewódzkiej. Halę otacza duży parking, który zapewnia miejsca dla osób przyjeżdżających na imprezy sportowe.

Powierzchnia użytkowa sali głównej to 1869,48 m2. Hala jest bardzo dobrze doświetlona przez przeszklenia na bocznych ścianach budynku.

Budynek jest podzielony na 2 części: widowiskowo-sportową (sala, sala do ćwiczeń) i zaplecze socjalno-techniczne, gdzie zlokalizowane są szatnie, łazienki i pomieszczenie dla trenerów i sędziów. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Podłoga hali wyłożona jest wykładziną sportową mondo-sport, spełniającą wszystkie niezbędne warunki do uprawiania sportu. Dla widzów przygotowanych jest 250 miejsc siedzących.

W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb dostosujemy naszą ofertę do potrzeb klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup.

alt

Kontakt w sprawie wynajmu:
Starostwo Powiatowe w Choszcznie
ul. Nadbrzeżna 2
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
tel. 095 748 89 45
095 748 89 32
mail: promocja@powiatchoszczno.pl

Załączniki:

1. Regulamin hali
2. Wniosek o wynajęcie hali

Print Friendly, PDF & Email